Prezenty dla seniorów – co kupić na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Nie masz pomysłu na prezenty dla seniorów i nie wiesz, co kupić na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Przedstawiamy 10 pomysłów na udane prezenty dla rodziców i dziadków.

dzien babci dzein dziadka

Jako, że zazwyczaj życzymy przede wszystkim „dużo zdrowia”, doskonałym dodatkiem do tych życzeń będzie prezent, który zdrowie seniorów wzmocni.

Prezenty dla seniorów – co kupić rodzicom i dziadkom?

W ofercie Halcamp znajdziemy wiele, doskonałej jakości, produktów dla zdrowia. Te najbardziej popularne i uniwersalne – do codziennych ćwiczeń i rehabilitacji – jako świąteczne prezenty dla seniorów, sprawdzą się najlepiej!

NASZE TOP 10 pomysłów na Prezenty dla seniorów – co kupić rodzicom i dziadkom 

 1. Dysk z kolcami do ćwiczeń i rehabilitacji – znajduje zastosowanie w ćwiczeniach równoważnych, akupresurze stóp, podparciu pleców i ćwiczeniach gimnastycznych. Hit prezentowy, zarówno dla młodszych jak i starszych!
  dysk do rehabilitacji
 2. Kolorowe piłeczki z kolcami – specjalnie zaprojektowane do masażu, terapii rąk i stóp. Ładnie wyglądają i spełniają wiele funkcji zdrowotnych. Bardzo atrakcyjny produkt.
  kolorowe piłeczki do rehabilitacji
 3. Krążki do rehabilitacji dłoni – dla wszystkich, którzy dużo pracują przy komputerze i zmagają się z tzw. dolegliwością cieśni nadgarstka. Półprzezroczysty produkt dla estetów.
  krążki do ściskania dłoni
 4. Poduszka lędźwiowa – jako podparcie dla kręgosłupa, gdy siedzimy w fotelu, na kanapie a nawet w samochodzie. Dla każdego, komu długie siedzenie nie służy.
  poduszka ledźwiowa
 5. Poduszka do siedzenia – idealna dla kierowców i w pracy biurowej.
  poduszki do rehabilitacji
 6. Poduszka pod nogi – gdy bolące nogi nie dają przetrwać całego dnia. Chwila odpoczynku z uniesionymi na poduszce nogami, uszczęśliwi wiele kobiet które zmagają się z problemami żylaków.
  poduszka pod nogi
 7. Poduszki do spania – dla każdego znajdziemy wymarzoną poduszkę, która odciąży kręgosłup i pozwoli naprawdę wypocząć. Doskonały prezent dla wszystkich, którzy nie mogąc zasnąć, przewracają się z boku na bok, próbując odpowiednio ułożyć swoją poduszkę. Otrzymując taki prezent, nie będą już mieli tego kłopotu.
  poduszka anatomiczna miękka
 8. Roller (wałek) do masażu – pomaga w domowym masażu, uspokojeniu mięśni po ćwiczeniach lub samodzielnemu rozmasowaniu bolących miejsc.
  roller do masazu
 9. Poduszka profilowana z kolcami – wysokiej jakości, uniwersalny przyrząd do rehabilitacji i ćwiczeń. Idealna do masażu stóp, pleców oraz szyi.
  poduszka z kolcami
 10. Materac przeciwodleżynowy  – idealny prezent dla osób unieruchomionych w łóżkach.
  materac przeciwodleżynowy

 

Sprawdź: Jak wybrać najlepszą poduszkę do spania