Polski producent artykułów do rehabilitacji wspiera Turniej gier Rummikub

Sportowe emocje, wspaniała gra zawodników, determinacja i zabawa – zbliża się turniej gier Rummikub!

To już 07.06.2018 wystartuje VII Wojewódzki Turniej Rummikub Szkolnictwa Specjalnego zespołu Szkół im. UNICEF w Rzeszowie. Firma HALCAMP jest partnerem i sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia.

rummikub halcamp 2

Co to jest – Rummikub?

To logiczna gra liczbowa w której tradycyjne karty zostały zastąpione kolorowymi płytkami. To świetna zabawa która jednocześnie rozwija sprawność umysłową.

Celem gracza jest pozbycie się wszystkich kostek ze swojej tabliczki. Osoba, która zrobi to jako pierwsza, otrzymuje najwyższą liczbę punktów i wygrywa.

Dziś Rummikub jest znany właściwie na całym globie, powstało wiele klubów zrzeszających miłośników tej liczbowej gry. Krajowe rozgrywki, które stają się popularne wśród coraz większej liczby graczy, dodatkowo umocniły pozycję Rummikuba i wyróżniły go na tle innych gier.

Zasady gry RUMMIKUB:

Wojewódzki Turniej gier Rummikub Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie.

Zespół Szkół im. UNICEF w Rzeszowie również należy do grona fanów gry i już od siedmiu lat organizuje Wojewódzki Turniej Rummikub Szkolnictwa Specjalnego. Biorą w nim udział uczniowie z ośrodków szkolno – wychowawczych z regionu Podkarpacia. Popularność turnieju z roku na rok wzrasta a liczba jego uczestników aktualnie dobiega czterdziestu graczy.

Rozgrywki składają się z dwóch rund eliminacji, półfinału i finału, do którego przechodzi czterech uczestników. To oni są zdobywcami pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego miejsca turnieju. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju Rummikub otrzymują dyplomy uczestnictwa oraz gry planszowe.

turniej rummikub

Turniej gier Rummikub

Firma HALCAMP już po raz szósty wspiera organizację turnieju Rummikub, zatem jesteśmy z wydarzeniem niemalże od samego początku. Emocji i determinacji, jakie towarzyszą rozgrywkom, nie da się opisać. To trzeba po prostu przeżyć!

Do zobaczenia w Rzeszowie!

halcamp

Dlaczego firma HALCAMP wspiera turniej gier Rummikub? Ponieważ już od 30 lat wypełniamy swoją misję, jaką jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów do rehabilitacji. Chcemy, aby nasze produkty były odpowiedzią na problemy ludzi, dotkniętych przez problemy życiowe. Pomoc dla zdrowia niesiemy także na innych płaszczyznach – wspierając młodzież i dzieci w codziennym rozwoju, przez edukację i rozrywkę.

Rzetelna pomoc osobom jej potrzebującym to misja firmy HALCAMP
– Maciej Głowiński, właściciel firmy

Sprawdź nasze ARTYKUŁY DO REHABILITACJI

półwałki do rehabilitacji wałki do rehabilitacji wałki do rehabilitacji wałki do rehabilitacji półkule do rehabilitacji